Lepsze życie zaczyna się
od pięknego uśmiechu

Ponad 20 lat doświadczenia w leczeniu Rodzin!

Witaj w Spectrum

Klinika Stomatologiczna Spectrum Irena Chodak otacza swoją opieką pacjentów w różnym wieku, specjalizując się w leczeniu całych rodzin. Pani doktor Irena Chodak przyjmuje również pacjentów z Hiszpanii, Francji, Austrii, Włoch, Anglii, Rosji, a nawet USA.

Implanty

Leczenie implantologiczne pozwoli Ci odzyskać pełny uśmiech i powstrzymać proces utraty kolejnych zębów.

Protetyka

W klinice Spectrum doktor Ireny Chodak mogą Państwo liczyć na dobranie optymalnego dla siebie rozwiązania z pośród licznych opcji protetycznych.

Leczenie Kanałowe

W leczeniu endodontycznym największym wyzwaniem jest uratowanie chorego zęba, bez konieczności usuwania go.

Dentist clinic equipments

Zarezerwuj wizytę

Oddzwonimy do Ciebie z propozycją terminu. 

+22 405 88 77

Ponad 20 lat doświadczenia w leczeniu Rodzin!

Tworzymy piękne i jaśniejsze uśmiechy

1,5-roczne dziecko, któremu wyrzynają się pierwsze ząbki, 5-latek, któremu właśnie zaczął się ruszać mleczak, piękna, 18-letnia dziewczyna, która marzy o równie pięknym uśmiechu, a to wymaga leczenia ortodontycznego, 40-latek, którego nagle rozbolał ząb, czy też 75-letni aktywny mężczyzna, pragnący odzyskać radość jedzenia wszystkiego, którą utracił wraz z zębami…
…każda z tych osób może uzyskać skuteczną pomoc stomatologiczną w klinice.  dr Ireny Chodak.

Dr. Irena Chodak

Kompleksowa opieka zgodnie z harmonogramem

Tchnij życie w swój uśmiech
Nowoczesna klinika

Stwarzająca warunki do przeprowadzenia nawet najbardziej wymagającego zabiegu stomatologicznego w bezpieczny i komfortowy dla pacjenta sposób.

Lekarz stomatolog

Posiadający bogate doświadczenie praktyczne, potrafiący skutecznie pomóc pacjentowi w każdej sytuacji wymagającej pomocy stomatologicznej.

Postawa lekarza

Pełna empatii postawa lekarza stomatologa, który przystępując do badania lub zabiegu stomatologicznego cały czas pamięta, że leczy nie tylko zęby — że jego pacjentem jest cały człowiek, ze swoimi obawami, wcześniejszymi doświadczeniami, emocjami, o które również należy się odpowiednio zatroszczyć.

Stomatologia dla współczesnego stylu życia

Zaspokoimy wszystkie Twoje potrzeby stomatologiczne
01.
Implanty

Dla jednych to ważny symbol statusu lub niezbędny element urody i wizerunku

02.
Protetyka

Nowoczesne rozwiązania protetyczne poza pełną funkcjonalnością gryzienia gwarantują przywrócenie pięknego uśmiechu i są praktycznie na każdą kieszeń.

03.
Leczenie Kanałowe

leczeniu endodontycznym największym wyzwaniem jest uratowanie chorego zęba, bez konieczności usuwania go.

04.
Stomatologia Ogólna

Ponad 20 lat doświadczenia w leczeniu Rodzin!

+22 405 88 77

Uwielbiamy widzieć, jak się uśmiechasz

Dla pacjentów Ocenazdrowia.pl - 10% rabatu na usługi

Szczęśliwe historie

Tworzenie żywych uśmiechów dla zdrowego stylu życia!
Stomatolodzy, którzy wcześniej mnie leczyli, koncentrowali się na moich zębach. Zdecydowanie mniej na mnie, jako na pacjencie. Doktor Irena Chodak leczy w sposób, w którym zęby są integralną częścią człowieka" - powiedział jeden z pacjentów.
Mateusz
Doktor Irena Chodak ma dwie cechy, które zapewniają pacjentowi poczucie komfortu. Po pierwsze pracuje bardzo pewnie. Przez cały czas trwania zabiegu pacjent czuje i widzi, że Pani Doktor doskonale wie, co robi. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że doktor Irena Chodak często się uśmiecha i ma przyjemny, uspokajający głos oraz jest najbardziej empatycznym lekarzem, jakiego spotkałam. Dzięki temu jako pacjent podczas każdego zabiegu czułam głęboki, wewnętrzny spokój.
Dorota

Gdzie znajduje się klinika

Adres

ul. Nowolipie 7A lok. 3
00-146 Warszawa

Telefon

+48 22 405 88 77

Email

stomatologiaspectrum@gmail.com

Zarezerwuj wizytę


1. Przesyłanie na udostępniony adres e-mail i numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące oferowanych przez Administratora produktów i usług (SMS, MMS, e-mail),
2. Kierowanie przez Administratora marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon) i automatycznych systemów wywołujących (telefonowanie, SMS, MMS, e-mail),
3, Akceptuję regulamin korzystania z serwisu internetowego oraz politykę prywatności.